Akcia

Nová 2týždňová metóda automatického učenia sa cudzích jazykov Lea Andersa

Leo Anders trvalo zvládol 23 cudzích jazykov.

Multipolyglot, 62ročný Leo Anders, plynulo hovoriaci 23 jazykmi, predstavil Slovákom svoju slávnu 2týždňovú metódu učenia sa cudzích jazykov. Ta umožňuje v takto krátkom čase zvládnuť materiál zodpovedajúci ročnému jazykovému kurzu. Metóda švédskeho polyglota predstavuje výzvu pre tradičné jazykové školy.

15 000 Slovákov opustilo neefektívne, tradičné metódy výučby jazykov a pridalo sa k Leovi. I vy, nezávisle na vašom veku, vzdelaní a schopnostiach, už po 2 týždňoch uvidíte prekvapené výrazy členov rodiny, priateľov a kolegov z práce. Až budú počuť, ako dobre hovoríte po anglicky, nemecky alebo po španielsky, nebudú chcieť veriť, že sa jazyk učíte ešte len 14 dní.

Vždy je ten správny čas začať hovoriť cudzím jazykom. Môžete sa o tom presvedčiť už o 2 týždne. Uvidíte zmeny vo svojom každodennom živote. Začnete slobodne komunikovať v cudzom jazyku po sotva 14 dňoch výuky. Bez problémov prečítate správy na zahraničných internetových stránkach. Získate obdiv okolia a uznanie i rešpekt v práci.

Ako vyzerá metóda automatického učenia sa jazykov od Andersa

Percento zamestnávateľov, ktorí vyžadujúc od pracovníkov znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka.

Leo Anders zhrnul svoju 2týždňovú metódu do systému multimediálneho jazykového kurzu s názvom Ling Fluent, jediného, ktorý zefektívňuje a urýchľuje zapamätávanie, pretože využívate 100% svojich prirodzených duševných schopností

Tradičné metódy výuky jazykov nevyužívajú dokonca ani percento Vašich prirodzených schopnosti zapamätávania a vytvárania asociácií. V zásade nepodporujú účinne tieto procesy, lebo aktivujú iba malú časť mozgových štruktúr. Systém interaktívneho jazykového kurzu Ling Fluent funguje ináč. Využíva 100% schopností, ktoré už máte, ale zatiaľ sú skryté hlboko vo vašej mysli.

Počas zapamätávania nových slov, 2-týždňová formula automatickej výuky cudzieho jazyka Ling Fluent súčasne aktivuje pravou a ľavou hemisféru mozgu. Slovný prejav smeruje do ľavej hemisféry, zatiaľ čo sprevádzajúci ho obraz – do pravej. Celý mozog pracuje 5-krát účinnejšie než obvykle. V dôsledku sa zväčšujú poznávacie možnosti, schopnosť zapamätávať nové slovíčka a spájať ich so slovenskými ekvivalentmi. Vďaka tomu tvoriace sa asociácie sú silnejšie a hlbšie sa vryjú do pamäte, a Váš mozog prirodzene, skoro automaticky, zapamätáva nové slovíčka.

Dvojtýždňová formula pôsobí intenzívne

Čo Slováci hovoria o Ling Fluent:

„Našiel som novú, lepšie platenú prácu, lebo som zamestnávateľa prekvapil plynulou angličtinou. Toto po 47-ročnému chlapovi rozhodne nečakal! A vše vďaka Ling Fluent“ - Marek Rohlinský

Po prvom dni používania interaktívneho kurzu Ling Fluent by ste mali zvládnuť okolo 200 nových výrazov. Po týždni si všimnete výrazného rozdielu v slovnej zásobe. Bude výrazne bohatšia a rôznorodejšia. Po 2 týždňoch používania bude psychický blok z hovorenia v cudzom jazyku zničený a vy pri jeho používaní získate veľkú slobodu. Bez problému vyjadríte slovami to, čo chcete povedať. Po mesiaci budete poznať angličtinu, nemčinu alebo akýkoľvek iný jazyk, ktorý ste si vybrali, tak dobre, ako by ste dokončili niekoľkoročný jazykový kurz. Pokiaľ sa to nestane, môžete (a mali by ste!) využiť špeciálnu záruku Lea Andersa. Bez kladenia otázok dostanete späť peniaze za interaktívny jazykový kurz.

Global Science doporučuje čitateľom toto riešenie. Kliknutím v odkaz, ktorý nájdete nižšie, môžete objednať systém interaktívneho jazykového kurzu Ling Fluent o 40 € lacnejšie. Špeciálna ponuka bude platná dokonca.


Pani Marika Blažejová - jedna z prvých osôb, ktoré využili 2týždňovú metódu automatického učenia sa jazykov Lea Andersa. Vďaka nej zvládla francúzštinu na toľko dobre, že získala prácu v zahraničí a presťahovala sa do vysneného Paríža. Ohromujúci výsledok!

Interaktívny jazykový kurz
Ling Fluent

*** ZARUČENE ***

Zvládnete materiál z ročného
kurzu cudzieho jazyka za
2 týždne

Objednávam

Akcia sa končí dnes

Na objednanie 2týždňovej metódy automatického učenia cudzích jazykov Ling Fluent za špeciálnych podmienok kliknite tu >>

Špeciálna akcia na


 • elan76
  Skúšal ich niekto?
 • margo
  Používam interaktívny jazykový kurz Ling Fluent už 3 týždne a naozaj hovorím nemecky tak, ako by som sa učila celý rok, toto mi potvrdzujú všetci dokola, dokonca aj moja sesternica, ktorá pracuje v Mníchove! Možno to nezapôsobil tak skvele, aby som hovorila ako domorodá Nemka, ale výsledky sú naozaj pôsobivé. Výuka jazykov už nie je pre mňa vôbec stresujúca, naozaj je to super! Ďakuje za tento článok!
 • evicka
  Toto je prvá metóda výuky cudzích jazykov, ktorá sa v mojom prípade osvedčila a umožnila mi vôbec začať, lebo už som ozaj verila, že žiadne jazyky nikdy nezvládnem. Teraz už sa necítim neschopná, ale inteligentná a sebaistá.
 • sladka_topinka22
  Po celé roky som sa snažila naučiť angličtinu a nič nikdy nepôsobil tak efektívne ako by som si priala. Tie všetky prachy za vyučovanie, rôzne jazykové kurzy, knihy - veď sami viete. Vďaka Vašej nápovede sa konečne môžem učiť rýchlejšie a za oveľa menšie peniaze než tie, ktoré som predtým vyhadzovala na jazykovú školu. Práve ma čaká veľká zmena – o 2 mesiace idem k môjmu chalanovi, ktorý pracuje v Škótsku a chcem sa tam plynule dohovoriť. Práve som si objednala interaktívny jazykový kurz a vidím to sľubne. Držte palce!
 • bella
  Práve som našla túto stránku a prečítala som si článok. Kedysi som toto videla na FB, známy toto doporučoval, takže som si objednala hneď 2 sady, nemčinu a španielčinu, lebo je to obrovská príležitosť. Ani som nevedela, že sa interaktívny jazykový kurz dá kúpiť cez internet.
 • p_e_t_r_a
  Je to neuveriteľné! Ja by som chcela dobre hovoriť aspoň 3 jazykmi! Už sa nemôžem dočkať kedy príde zásielka!
 • jarda
  Keďže hovoríte, že to funguje tak to kúpim dcérenke na narodky. O týždeň má narodeniny, dúfam že sa nebude hnevať, že zase dostáva darček spojený so školou
 • marienne
  Je tomu už týždeň, čo som sa začala učiť s interaktívnym jazykovým kurzom a už naozaj môžem toho vo franine povedať dosť. Spoznala som už viac ako 1000 slov a to za akú cenu! Kurz francúzštiny na jazykovej škole by ma stal kus zlata, a tuna nie je to také ťažké - aspoň mi to totálne nevydrancovalo účet v banke :-)
 • ivanka
  Cez tie všetky roky som bola kvôli tomu všetkému, deťom, mužovi, tak zaneprázdnená, že som sa vôbec nevenovala vlastnej kariére. Vďaka tejto formule som sa zase pustila do nemčiny a vidím už aj výsledky. Šéf mi zveril kontakty s nemeckým dodávateľom...
 • dagmar_r
  Kúpila som ten interaktívny jazykový kurz pre ocka, ktorý každý rok a pravidelne jazdí do Holandska do roboty a ten je veľmi spokojný, lebo po 2 týždňoch už fakt mnoho rozumie. Veľmi užitočná a dokonca aj lacná vec.
 • mato82
  zasa nejaké kúzla... človek potrebuje roky na to aby sa naučil jazyk a neserte
 • palffy
  Čo to tu blbneš, jasnačka že sa za 2 dní nikdy nenaučíš hovoriť ako cudzinec, ale vždy sa to dá rýchlejšie ako na kurzu a ten interaktívny jazykový kurz naozaj funguje, aspoň v mojom prípade.
 • slovensky_pastier
  Moja žena a ja sme sa rozhodli, že skúsime tento interaktívny jazykový kurz, máme už skoro 60 rokov a chceme vyskúšať, či takáto metóda sa uplatní aj v prípade ľudí, ktorí sa nikdy žiadne jazyky neučili. No, samozrejme okrem ruštiny, ako asi každý v minulosti. Bývame v malom mestečku, žiadne školy tu nie sú, teda takéto samostatné učenie je pre nás veľmi dobré.
 • beta_77
  Akurát som si čítala o tom Leovi a jeho metóde na azet.sk a teraz vidím, že sa to už dá objednať u nás! Super!
 • prekvapena
  Práve som sa prvýkrát učila s týmto interaktívnym jazykovým kurzom a som naozaj prekvapená. Sedela som nad nimi vyše hodinu, a vôbec nie som unavená, bolo to skôr relaxujúce. A má pocit, že niečo v mojej hlave fakt ostalo, že mnoho pamätám. NAOZAJ!
 • crazy_holka
  Učím sa s interaktívnym jazykovým kurzom taliančinu každý druhý deň a práve dovŕšil prvý mesiac čo sa učím, výsledok je ozaj neuveriteľný. Naučila som sa už viac ako tisíc slov a dokonca viem zložiť pár viet a povedať niečo dlhšie. Práve si objednávam ďalšiu úroveň, možno ešte skúsim aj španielčinu?
 • maxipesfik
  Ľudia, buďte konkrétni. Potrebujem čo najskôr zohnať lepšiu robotu, ale moja angličtina končí na základnej úrovni a toto je vždy podstatný problém počas kvalifikačných pohovorov. Neviete náhodou, či tento interaktívny jazykový kurz umožňuje výučbu v rôznych úrovniach? Môže mi to potvrdiť niekto, kto tento interaktívny jazykový kurz používal?
 • marketa_v
  Objednala som si ten systém pred 3 týždňami, však prečo nie. Výsledok? Toto naozaj funguje! Dokonca už som si porozprávala s Angličanom, ktorý sa na ulici pýtal na cestu. Bola som schopná mu všetko vysvetliť a ešte sme niečo poklebetili. Podľa mňa žiaden iný krém sa nedá ani porovnať!
 • king
  neuveriteľné výsledky... toto naozaj funguje?
 • dvadsiatkaaa
  Niečo som o tom počula na prednáškach z psychológie. Ukázalo sa, že naozaj spojenie písaného slova s obrázkom a zvukovou nahrávkou povzbudzuje obe mozgové hemisféry a mozog si zapamätá viac a rýchlejšie ako v prípade mechanického zapamätávania.
 • lavendula
  V minulosti som v Bratislave chodievala na známu školu na kurzy nemčiny, teraz si to už ale nemôžem dovoliť. Interaktívny jazykový kurz je pre mňafantastická správa, budem mať možnosť obnoviť si moju znalosť jazyka. Vyskúšam a dám Vám vedieť!
 • maxipesfik
  NECH UŽ LEN NIEKTO ODPÍŠE!!! PROSÍM
 • zdeno
  Klikni tento odkaz a si prečítaj. Ľudia píšu, že sa takto naučili jazyky, prečo by mali klamať? Ostatné formálne záležitostí máš v podmienkach.
 • robo14
  Ok, objednal som. Zanedlho sem napíšem, ako som bol spokojný.