Začnete hovoriť cudzím jazykom za 2 týždne alebo 100% vrátenie peniazi - ZARUČENÉ

Juraj Nagy

„100% zmena”

„Toto je prvá metóda výuky cudzích jazykov, ktorá sa v mojom prípade osvedčila a umožnila mi naučiť sa základy nemčiny za trošku viac ako 2 týždne. A to oveľa jednoduchšie a príjemnejšie než tradičné jazykové kurzy.“Juraj Nagy
Naučil sa základy nemčiny za 14 dní

Zdravím,

Volám sa Juraj Ladovský a mám to potešenie zavádzať spoločne s Leo Andersom jeho 2-týždňovú metódu automatického učenia cudzích jazykov na Slovensko. Som z toho skutočne nadšený, pretože Leova metóda predstavuje prelom v lingvistike.

Viac ako 15 rokov riadim vlastnú jazykovú školu v Bratislave, v ktorej som viac ako 4700 ľuďom pomohol sa naučiť ľubovoľný cudzí jazyk: angličtinu, francúzštinu, nemčinu, japončinu, švédčinu...

Moja dlhoročná prax ma naučila jedno. Pre rýchlu výučbu jazykov je potrebné niečo účinnejšie ako tradičné metódy.

Pravda je taká: aby sme sa rýchlo mohli začať dorozumievať v cudzom jazyku, nestačí si mechanicky zapamätať slovíčka. Nestačí využívať špeciálne knižky a pozerať si cudzojazyčné filmy. Je potrebné niečo silnejšie - ozajstný aktivátor centrov pamäti, ktorý zaistí bleskovú a komplexnú výuku cudzieho jazyka.

Vyskúšal som rôzne metódy, ale iba jedná mu umožnila každodenne trvale sa naučiť 200 nových slov tak rýchlym spôsobom.

Pravdupovediac sa mi hlásili osoby, ktoré sa naučili 500 slov za prvých 48 hodín. Mnoho z nich začínalo slobodne využívať cudzí jazyk po 1 týždni.

U osôb, ktoré sa roky stretávali s psychickým blokom z hovorenia cudzím jazykom, Leova metóda ako jediná zlikvidovala emocionálny odpor a nechuť.

Vďaka formule automatickej výuky jazykov môžete ľahko:

Formula, o ktorej píšem, pôsobí v 3 hlavných úrovniach:

LIKVIDUJE NECHUŤ K VÝUČBE

Nikdy, naozaj nikdy sa nenaučíte cudzí jazyk, ak nebudete mať primeranú motiváciu. Nechuť k učeniu zlomí každého, skôr alebo neskôr. Tento spôsob odstraňuje nedostatok motivácie. Pokrok v učení budete vidieť každý deň, budete teda oveľa viac motivovaní k ďalšiemu cvičeniu. Radosť z výuky cudzieho jazyka bude pravidelne rásť, a takto sa odstráni nechuť k učeniu.

POVZBUDZUJE MOZOG A PAMÄŤ K PÄŤKRÁT VÝKONNEJŠEJ PRÁCI

Po niekoľkých dňoch úroveň aktivity vášho mozgu a pamäťových procesov začne prudko rásť. Bude tomu tak každý deň, viac menej do štvrtého dňa. Táto vysoká úroveň stimulácii mysli a efektívnosti pamäte sa ustáli a bude 5-krát vyššia ako to bolo doposiaľ.

AUTOMATICKY URÝCHĽUJE VÝUKU CUDZIEHO JAZYKA

Od okamžiku, kedy sa začnete učiť s metódou Lea Andersa, bude osvojovanie si zvoleného jazyka automatické. Nebude nutné, aby ste na to neustále mysleli. Úlohy stimulujú k činnosti obe mozgové hemisféry, vďaka tomu v priebehu učenia sa novou metódou vzniká až 15-krát viac neurónových spojení než počas učenia sa tradičným spôsobom. Vďaka tomu si ďalšie a ďalšie slovíčka zapamätáte lepšie a trvalejšie. Po čase ich začnete plynule používať v hovore a písme, takže pravdepodobne zabudnete, že ich zapamätanie vôbec vyžadovalo nejaké učenie.

Tým, čo rozhoduje o super-účinnosti metódy automatickej výuky jazykov, je systém interaktívneho jazykového kurzu. Sú to multimediálne karty k výučbe cudzieho jazyka pomocou počítača, smartfónu, tabletu a iných elektronických zariadení. Každá kartička obsahuje spojenie nového slova s obrazom a taktiež zvukovú nahrávkou so správnou výslovnosťou slová, príklad jeho použitia vo vete a dodatočnú epizódu.

Keď sa pozeráte na kartičku, táto núti váš mozog k tomu aby spajal slova s každým s vyššie uvedených prvkov. Namiesto 1 asociácie „záznam slova po slovenský – záznam slova v cudzom jazyku“, ktorá vzniká počas tradičého učenia sa zoznamu slovíčok, počas výučby s interaktívnym kurzom mozog buduje až 5 takýchto spojení.

Predstavte si teda, že vo vašej mysli vznika pevná a trvalá sieť, ktorá zamotáva dané slovo. Vďaka tomu rýchlejšie zapamätávate nové slova. Okrem toho takúto sieť je ťažko zničiť, a preto prirodzený proces zabúdania je 5-krát spomalený.

Už jeden deň so systémom interaktívnych kartičiek vám umožní naučiť sa cca 200 nových slov. Zatiaľ čo pravidelné používanie vám dovolí spoznať cudzí jazyk na úrovní umožňujúcej slobodnú komunikáciu už po 2 týždňoch.

Systém, o ktorom hovorím, a v prípade ktorého je preukázaná účinnosť 5x vyššia než v prípade tradičných systémov výuky jazykov, je multimediálna platforma interaktívnych kartičiek Ling Fluent.

Jej používanie:

JE JEDNODUCHÉ

Nemusíte mechanicky zapamätávať slovíčka ani používať špeciálne knihy. Nemusíte dodatočne podporovať svoju pamäť a koncentráciu. Jediné, čo musíte, je pamätať si prezrieť kartičky dvakrát denne. Prvýkrát ráno a druhýkrát večer - a neskôr budete slobodne komunikovať v cudzom jazyku.

PRIRODZENE ZLEPŠUJE VÝKON MOZGU

Interaktívny kartičky nielen zľahčujú výučbu cudzích jazykov. Opierajú sa o prirodzený mechanizmus pamäti, čo zvyšuje koncentráciu a výkon mozgu.

PRINÁŠA OKAMŽITÉ EFEKTY

Stačí 1 deň aby ste sa naučili až 200 nových slovíčok a fráz, pocítili prvé výsledky a zvýšili slobodu, s akou komunikujete v cudzom jazyku. Pravidelné používanie interaktívneho kurzu Ling Fluent spôsobí, že bleskovo ovládnete angličtinu, nemčinu, španielčinu či iný jazyk a budete môcť bez problémov komunikovať s cudzincami.

Toto môže byť najúčinnejšia metóda výuky cudzích jazykov aká kedykoľvek vznikla. Okrem toho, že bola preskúmaná tímom neurolingvistov, bola tiež otestovaná mnou a mnohými inými osobami ako napríklad pani Michaela z Duloviec.

Michaela Vratná

„Expresné výsledky“

Už viac ako 5 rokov sa pokúšam naučiť po anglicky, aby som mala šancu nájsť si dobrú, lepšie platenú prácu. Skúšala som už všetko, kurzy v obľúbených jazykových školách, byť samouk, súkromné lekcie s učiteľom - bez výsledku! Až interaktívne kartičkyLing Fluent sa ukázal byť trefou do čierneho! Obrovský pokrok som videla už po týždni používania. Dokázala som viesť krátky rozhovor a napísať e-mail. Mám dojem, že môj mozog nasáva nové slovíčka ako huba!

Michaela Vratná,
naučila sa angličtinu za 2 týždne

Pamätajte, že tento spôsob, takisto ako každá iná, aj oveľa drahšia metóda, nie je vhodný pre všetkých. Malé percento ľudí zanedbáva pravidelné opakovanie znalostí a tento spôsob nie je pre nich.

Leo Anders je so systémom interaktívnych kartičiek Ling Fluent natoľko spokojný, že poskytuje nasledujúcu záruku:

Záruka vrátenia peňazí

Ak sa nenaučíte materiál ročného jazykového kurzu za 2 týždne alebo z akéhokoľvek dôvodu nebudete spokojní – proste to telefonicky nahláste konzultantovi. Firma vám vráti všetky peniaze – v tichosti a bez otázok.

- máte moju vlastnú záruku!

Akým spôsobom ušetriť pri objednaní systému interaktívnych kartičiek Ling Fluent?

Vysoká účinnosť formule výučby cudzích jazykov pomocou systému interaktívych kartičiek Ling Fluent je výsledkom mnohoročných vedeckých výskumov v oblasti procesov pamäte. Formula kurzu bola založená na jedinečnej metóde vytvárania trvalých asociácií a umožňuje zapamätávať si slovíčka päťkrát efektívnejšie a rýchlejšie. A preto nemôže byť lacná.

Avšak Leo Anders sa rozhodol poskytovať pri prvej návšteve stránok zľavu. Stačí sa rozhodnúť teraz a získate zľavu 44 %.

Pri JEDNORAZOVEJ zľave cena za celú sadu kartičiek pre výuku na každej úrovni činí 89 € 49 €.

Neskôr bude cena vyššia.

POZOR

Ak chcete objednať interaktívne kartičky Ling Fluent, postupujte podľa nižšie uvedených pokynov.

Kliknite na „Začni výučbu jazyka“ a vyplňte formulár na ďalšej strane. Kurz dostanete do 1 dňa. Potom hodnotíte už len vy. Ak nebudete 100% spokojní, dostanete naspäť peniaze - bez otázok.

Aj keď som osobne presvedčený, že budete viac ako spokojní. Pravdupovediac, očakávam, že budete nadšení. Myslím si, že sa naučíte cudzí jazyk rýchlejšie a ľahšie ako ste očakávali.

Prajem veľa šťastia
Juraj Ladovský

Sada interaktívnych kartičiek pre výučbu cudzích jazykov
100% na základe prirodzených duševných procesov

89 € 49 €

Začnite sa učiť jazyk

Objednajte dnes, ušetríte 40 € a získajte záruku spokojnosti.
Zajtra akcia už nebude.

POČKAJTE… Kliknite
Tlačidlo
„Ostať na stránke“ alebo „Zrušiť“